IT Application Consultant (with German)

Wybór Capgemini oznacza wybór firmy, w której możesz kształtować swoją karierę w sposób, w jaki chcesz, w której otrzymasz wsparcie i inspirację od współpracowników z całego świata i gdzie na nowo zdefiniujesz to, co jest dla Ciebie możliwe. Dołącz do nas i pomóż wiodącym organizacjom na świecie odblokować potencjał technologii i budować bardziej zrównoważony świat oparty na równych szansach.

TWOJE ZADANIA:

  • kompleksowe wsparcie aplikacji;
  • analiza złożonych, niestandardowych problemów i incydentów;
  • analiza i modernizacja kodu źródłowego;
  • deployment i release management oprogramowania;
  • usprawnianie oraz automatyzacja środowiska aplikacyjnego.

TWÓJ PROFIL:

  • ukończone studia magisterskie, inżynierskie lub licencjackie;
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze utrzymania aplikacji;
  • znajomość zagadnień administracji systemów (Linux, Cloud);
  • podstawowa znajomość języków programowania (np. JAVA, Python, C#, C++, VBA) oraz baz danych (SQL);
  • doświadczenie w zakresie wsparcia i utrzymania aplikacji; dodatkową zaletą będzie znajomość dobrych praktyk ITIL;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym (będziemy wspierać Cię w dalszej nauce).

CO POKOCHASZ W TEJ PRACY?

Praktyczne benefity: umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia; hybrydowy, elastyczny czas pracy; pakiet home office; prywatna opieka medyczna Medicover; ubezpieczenie na życie; platforma benefitowa NAIS;

Dostęp do ponad 70 ścieżek szkoleniowych; platform z darmowym dostępem do Pluralsight, TED Talks, Coursera, Udemy Business and SAP Learning HUB

Community Hub, dzięki któremu możesz wybierać spośród ponad 20 branżowych społeczności skupiających osoby zainteresowane m.in: Salesforce, Java, Cloud, IoT, Agile, AI.

POZNAJ NAS

Capgemini angażuje się w kwestie różnorodności i włączenia społecznego, zapewniając uczciwość we wszystkich praktykach zatrudnienia. Oceniamy osoby na podstawie kwalifikacji i wyników, a nie cech osobistych, dążąc do stworzenia miejsca pracy, w którym każdy może odnieść sukces i czuć się doceniony.

Chcesz nas lepiej poznać? Sprawdź nasz Instagram — @capgeminipl lub odwiedź nasz profil na Facebooku — Capgemini Polska. Można nas również znaleźć na TikTokU! — @capgeminipl.

Capgemini is a global leader in partnering with companies to transform and manage their business by harnessing the power of technology. The Group is guided everyday by its purpose of unleashing human energy through technology for an inclusive and sustainable future. It is a responsible and diverse organization of nearly 350,000 team members in more than 50 countries. With its strong 55-year heritage and deep industry expertise, Capgemini is trusted by its clients to address the entire breadth of their business needs, from strategy and design to operations, fueled by the fast evolving and innovative world of cloud, data, AI, connectivity, software, digital engineering and platforms. The Group reported 2022 global revenues of €22 billion. Get the Future You Want | www.capgemini.com

Ref. code:  2293
Posted on:  20 Jul 2024
Experience Level:  Experienced Professionals
Contract Type:  Permanent
Location:

Gdańsk, PL

Brand:  Capgemini
Professional Community:  Cloud Infrastructure Management